Hakkımızda

Yanık Yapı İnşaat, 1987 yılında Mehmet Yanık tarafından kurulduğu tarihten itibaren ülke ekonomisinin gelişiminde önemli etkenlerden birisi olan inşaat sektöründe Türkiye’nin finans bölgesi olan İstanbul şehri ve ilçelerinde çeşitli mevkilerde konut inşaatları yapmaktadır. Şirketimiz günümüze kadar 50’den fazla konut projesine imzasını atmıştır.

Yanık Yapı İnşaat, sosyal sorumluluğun farkında olup kalite devamlılığını sağlamak için inşaat sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Gereken bütün yenilikleri projelerde tatbik edip kalite çıtasını ve değerlerini her geçen gün arttırmaktadır. Hızla gelişen teknoloji ve buna bağlı olarak değişen tüketicinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla en uygun ve en doğru şekilde çözüm politikası benimsenmiştir.

Firmamız çalışanları ile beraber güvenli ekip ve ekipmanlarla daha güvenli, konforlu ve modern projelere imza atmak için özverili bir şekilde çalışmalarına devam etmekte olup, yüksek kalite malzeme ve üst düzey vasıflı iş gücü ile yapmış olduğumuz profesyonel olarak imar edilen konut alanlarında sağlıklı, rahat ve çağdaş yaşam olanakları sağlama adına çalışmalarına yön vermektedir.

Amacımız:

Ana faaliyet alanımız olan inşaat sektöründe büyüyerek Yanık Yapı İnşaat’ı Türkiye çapında tanınır bir marka haline getirmektir. Bu sayede memleketin her yerinden vatandaşlarımıza ulaşarak onlara da Yanık Yapı İnşaat kalitesini sunabilmektir.

Vizyonumuz:

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, sektörümüze öncülük etmek, ülke ekonomisine katkıda bulunarak alanında öncü ve saygın bir kuruluş olmaktır.

İş Politikamız:

Müşteri memnuniyetini yakalamak ve kalıcı dostluğa dönüştürmek, pazarlama, satış, üretim, teslim öncesi ve sonrası yaşama kadarki süreçte, samimi, güvenilir ve profesyonel hizmet sunmak, müşteri beklentilerini her defasında zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmak ve değişik gelir gruplarına yönelik projelerle sosyo-ekonomik statüleri farklı geniş bir müşteri yelpazesine hizmet vermektir.

 

Yanık Yapı İnşaat’ı da bünyesinde barındıran Ynk Grup kurumsal web sitesini ziyaret etmek için lütfen tıklayınız: www.ynkgrup.com.tr

© 2022, Tüm hakları saklıdır.
Yanık Yapı Taahhüt ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti.